Systemy montażowe w ofercie Sun Deal

Fotowoltaika w Polsce przeżywa swój prawdziwy rozkwit. Coraz większym zainteresowaniem obok systemów montażowych na dachy, cieszą się również konstrukcje wolnostojące. W Sun Deal dążymy do zapewnienia klientom najlepszych z możliwych rozwiązań, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć systemów montażowych od PMG Steel.

PMG Steel specjalizuje się w produkcji naziemnych oraz dachowych systemów montażowych dedykowanych instalacjom fotowoltaicznym. Ich ofertę wyróżniają autorskie rozwiązania, poparte certyfikatami, wpływające bezpośrednio na szybkość i prostotę montażu. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz przystosowaniem do różnorodnych warunków. Produkcja ma miejsce w całości w Polsce.

Systemy montażowe PMG Steel pod budowę instalacji fotowoltaicznych na gruncie to konstrukcje skręcane na miejscu budowy za pomocą śrub. Otwory montażowe przystosowano do montażu nie wymagającego wchodzenia pod konstrukcję. Pozwala to na ograniczenie ilości pracowników w zespole montażowym o połowę. Elementy konstrukcyjne zaprojektowano tak, by zawsze do siebie pasowały. Konstrukcja dostosowana jest do każdej z grup paneli. Daje to możliwość zmiany paneli w tym samym rozmiarze, w ramach jednej konstrukcji.

System montażowy wykonano ze stali ocynkowanej z powłoką ochronną Magnelis®. Powłoka chroni metal, a także zabezpiecza go przed korozją. Przekłada się to na trwałość i rentowność instalacji. Konstrukcje posiadają certyfikat TUV poświadczający jakość i trwałość wykorzystanych materiałów oraz 25cio letnią gwarancję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PMG Steel.